czwartek, 2 maja 2013

Kraków ćwiczy!


W minioną niedzielę, ostatnie piętro salonu Empik na Krakowskim Rynku Głównym, zgromadziło mnóstwo miłośniczek Ewy Chodakowskiej. Ona za to, naładowała je pozytywną energią, ale nie tylko!


Ewy Chodakowskiej chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać. Swoim podejściem, zaangażowaniem i miłością do aktywności fizycznej zaraziła setki tysięcy kobiet. Jej autorskie programy z ćwiczeniami, robią furorę, ale są ku temu podstawy. Wystarczy przejrzeć profil na facebooku, a tam efekty spektakularnych metamorfoz. Nie chodzi tu o same zmiany fizyczne, ale o zmiany sposobu myślenia i nauki akceptacji samej siebie.Po wydanych płytach, przyszła pora na książkę, którą stworzyła wraz ze swoim partnerem. "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską", to gotowy przepis nie tylko na idealną figurę, ale przede wszystkim na zmianę swojego dotychczasowego stylu życia. 30 dni, a w ciągu nich trzydzieści półgodzinnych treningów i specjalnie ułożony smakowity jadłospis. Jedyne czego potrzebujemy, to własnego zaangażowania i motywacji.


Jak komuś motywacji jednak brakowało, to mógł odwiedzić Krakowski Empik. Bo tam, z uśmiechem i pełnią optymizmu motywowała osobiście. Mimo tłumu fanów i długiej kolejki do podpisów, została do  ostatniej osoby, która chciała się z nią spotkać. Każdy miał możliwość zamieniania kilku słów, podpisu książki, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia. W tym przypadku jedno jest pewne - mamy do czynienia z fenomenem.  Ewa wypełniła pewną lukę. Sprawiła, że wiele osób opuściło obszar swojej kanapy, a nasza aktywność fizyczna nie jest już tylko drogą do lodówki. Nauczyła bardziej zwracać uwagę na to co jemy, jak żyjemy. Pokazała, że wszystko jest w naszych rękach. Nie ma tu rzeczy nowych, to wszystko gdzieś było, ale teraz pojawiła się osoba, która pokazała jak wprowadzić to w codzienność. 


1 komentarz:

  1. Widziałam Was ostatnio w Puchatku jak wpieprzałyście kebsy :/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...